| Usługi | - dostępne techniki znakowania produktów

Sitodruk
Sitodruk

Jedna z najstarszych technik druku nadaje się na tekstylia, parasole, tworzywa sztuczne. Techniką tą można drukować małe i duże powierzchnie gładkie i porowate. Aby przystąpić do druku należy wykonać opracowanie graficzne, klisze i sito.

Tłoczenie
Sitodruk

Znakowanie najczęściej skóry i galanterii papierniczej - polega na przeniesieniu wzoru z metalowej matrycy za pomocą dużego ciśnienia i temperatury.

Haft komputerowy
Sitodruk

Nowoczesna i efektowna metoda oznakowania tekstyliów za pomocą maszyn hafciarskich sterowanych komputerowo. Proces technologiczny wymaga indywidualnego przygotowania programu a koszt zależy od ilości uderzeń igły niezbędnych do wykonania wzoru. Taki sposób oznakowania odzieży jest trwały, odporny na pranie i estetyczny.

Grawerowanie laserem
Sitodruk

Najtrwalsza metoda do znakowania z zastosowaniem ploterów laserowych. Promień laserowy matuje bądź delikatnie podrzeźbia powierzchnie przedmiotu. Doskonale prezentuje się na metalu, drewnie, skórach i szkle. Technika nie wymaga naświetlania matryc jedynie przygotowania graficznego.

Tampodruk
Sitodruk

Najpopularniejsza metoda oznakowania drobnych przedmiotów, która pozwala zadrukowywać prawie każdą gładką płaszczyznę po wykonaniu opracowania graficznego, kliszy oraz matrycy.

Transfery odblaskowe
Sitodruk

Termodruk transferowy jest to technika, która pozwala na naniesienie dowolnego wzoru graficznego na specjalnie przygotowany papier/folię a następnie przeniesienie go na odzież metodą termiczną za pomocą prasy transferowej. Transfery odblaskowe doskonale odbijają światło. Zastosowanie tej techniki można wykorzystać przy znakowaniu odzieży dla dzieci bądź osób, które narażone są na częste poruszanie po zmroku, tak aby znacząco podnieść ich widzialność oraz bezpieczeństwo.